BMW X1
sDrive18i AUT. M-SPORT + LEDER SPORTINTERIEUR | HARMAN/KARDON | STOELVERWARMING
Direct kopen, basisprijs: € 10.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.950,-
LEASEPRIJS: € 180,47 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X1 |
|---|---|
| Uitvoering: | sDrive18i AUT. M-SPORT + LEDER SPORTINTERIEUR | HARMAN/KARDON | STOELVERWARMING |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 27 juli 2011 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 169.739 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,47 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 98-RTR-8 |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.430 kg |
| Wielbasis: | 276 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.010 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 18"
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- mistlampen voor
- Infotainment
- audio installatie premium
- boordcomputer
- radio CD speler
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- cruise control
- lederen bekleding
- elektrische ramen voor en achter
- Veiligheid
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overige
- aluminium interieur afwerking
- dakrails
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- M Sportpakket
- side-skirts
- sportonderstel
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurwiel multifunctioneel
- voorspoiler